Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-24, 17:35   #1564
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Aleście tego naprodukowały. Foxxxy, no ja akurat w tym wyglądałam przyzwoicie, bo strasznie szeroka w ramionach jestem, ale chyba rzeczywiście dam sobie spokój z zakupami ciuchowymi, żeby nie przeżywać tego, co dzisiaj na zakupach. Rodzice przyjechali, mama schudła jakieś 12kg od kiedy ją ostatnio widziałam na Wielkanoc, więc miała ochotę na ciuchowe zakupy. Ja potrzebowałam butów, a reszta chciała się przewietrzyć, więc poszliśmy. Ile ja się naprzymierzałam bluzek/sukienek/spódnieczek na lato- dawno nie miałam takiego wypadu. Ale co przymierzyłam, to wszystko ciasne w biuście, 42 bylo na styk, ale za to w talii mogłam się dwa razy okręcić i się okazało, że w tak w ogóle to ja tłusta jestem (wujek) i mam "mleczarnie" (mama) i dlatego nic nie mogę dla siebie znaleźć. Cholera, przecież to nie moja wina, że takie urosły Zostaję przy jeansach i t-shirach i mam to wszystko gdzieś. Widocznie nieroaciągliwe bluzki i sukienki nie są mi pisane.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora