Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-29, 18:00   #4085
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam filtr Eucerinu, mleczko 50 o pojemności 150ml. Mimo że w składzie na czołowym miejscu widnieje alkohol, mleczko mnie w ogóle nie podrażnia, jest lekkie, szybko się wchłania, choć zostawia twarz świecącą, ale nie klejącą. Jego zaletą jest to, że bardzo dobrze układa się na nim makijaż. Mam jeszcze na stanie mleczko Avene 50, ale nie mogę zdzierżyć tego filtra, więc używam tylko gdy siedzę w domu.

Mam pytanie, czy mogłybyście doradzić mi jakiś dobry, nawilżający krem? Pokończyło mi się wszystko i nie wiem, co kupić. Musi dobrze nawilżać (bardziej niż Humektan), nie być naładowany zapychaczami i nie być za drogi. Doradzicie coś?
A może spróbować wzbogacić mocznikiem? Albo d-panthenolem?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora