Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja metamofoza - doradźcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-08, 14:58   #336
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moja metamofoza - doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 2 tony jaśniejszy niż to na fotkach i byłoby fajnie
Fajne są też szampony koloryzujące garnier color&shine (chyba), jest wątek na forum i zdjęcia dziewczyn po koloryzacji np. czekolada, orzech laskowy, jasny brąz itp: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104 , przeglądałam też wątek o szamponach palette color gloss, bodajże bardzo mi się podobał karmelowy kolorek, zobacz sobei tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396635
Nie martw się że tym, że dużo osób nosi teraz brąz na głowie, jest na prawdę wiele odcieni, a do opalonej lekko latem skóry ten kolorek wygląda ślicznie.

taka mała sugestia na koniec, ja na Twoim miejscu znalazłabym dobrego ( co nei znaczy mega drogiego) fryzjera, np popytaj po znajomych, sąsiadkach itp. i idź chociażby najpierw po poradę, co fryzjer mógłby Ci z włoskami zrobić, bo po takim terrorze rozjaśniaczem jaki im niestety zafundowałaś, włoski mogą pokryć się kolorem nierównomiernie, będziesz miała jaśniej na odrostach (tych bardzo jasnych), a ciemniej na końcach, a co fachowiec to fachowiec, niech Ci uporządkuje to co masz na głowie, a później podobnym odcieniem farbuj włosy.
Powodzenia życzę

Pamiętaj, że nie tylko włosy potrafią nas wyróżnić w tłumie. Kobieta zadbana, z ładną cerą i błyszczącymi (nie koniecznie długimi włosami) zostanie szybciej dostrzeżona niż ta z czerwonymi czy niebieskimi włosami.
Każda z nas uczy się na błędach i pewnie każda z nas jak wspomina wstecz, to ojojoj jak to się kiedyś wyglądało, każda z nas szukała swojego stylu i grzeszki na tej drodze są po prostu nieuniknione
Dziękuję Ci bardzo za pomoc . Zaraz sobie poprzeglądam wątki, które podałaś. Też się troszeczkę boję nierównego koloru i szybkiego płukania się (zgrozooo).

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ancia_m Pokaż wiadomość
Śledzę Twój wątek od pewnego czasu i korciło mnie korciło i w końcu napiszę, jesteś bardzo ładną dziewczyną - kobietką a na siłę odbierasz sobie ten urok. Nie zrozum mnie źle, bo ja doskonale rozumiem jak potrafią kusić rozjaśniacze i farby, sama miałam nie jedno na głowie, ale teraz zeszłam na swój naturalny kolor (tzn. farbuję) taki ciepły brązo-szatyn bo nie wiem jak to nazwać. Wracając do tematu, ślicznie Ci w tych brązowych włoskach i fryzurce bob, tylko teraz nie rób błędu i nie zafarbuj się na ciemny brąz prawie czarny, bo znów zgubisz ten urok. Myślę, że ślicznie Ci będzie w jakimś jasnym brązie wpadającym w złoto, lub czekoladowym brązie. Musisz się liczyć z tym, że po takim rozjaśnianiu to farba ciemniejsza wypłucze się z Twoich włosków.
Jeżeli chodzi o fajne farby, to zainwestuj w jakieś profesjonalne - nie wszystkie są bardzo drogie, jeśli masz możliwość to poszukaj w swoim mieście jakiejś hurtowni kosm.fryz (nie spojrzałam skąd jesteś). Jak chcesz to mogę Ci na priv. podać adres fajnego sklepu z profesjonalnymi kosmetykami do włosów, mają tam wspominane maski kallos (supeeer, duże i nie takie drogie bo ok 20zl litr maski ), stapiz maska z jedwabiem (włosy są nie do poznania po zastosowaniu 30min). Ja u nich kupuję długi czas, przesyłka kurierem jest u Ciebie już na drugi dzień, pocztą wiadomo ale warto, bo ja miałam włosy przemęczone ciągłym farbowaniem, prostowaniem itp, ale od kiedy je namiętnie odżywiam, maseczkuję i zainwestowałam w dobrą suszarkę, to widzę nadzieję na lepsze jutro

Nie kombinuj już, poczytaj wątki w których dziewczyny oceniają kolory różnych farb, a czasami wklejają fotki, zobaczysz jak co wychodzi na głowie. Bo jak wszystkie wiemy często nazwa średni brąz na pudełku= prawie czarny na głowie

Uff rozpisałam się, Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Jeszcze jedno, farby w odcieniach brąz itp mieszam z wodą o stężeniu 3% nie niszczy tak włosków, a po co Ci silniejszy oxydant, skoro koloryzujesz bez potrzeby rozjaśnienia. Jeśli chodzi o te profesjonalne, bo w sumie tylko takich używam od kilku lat, a podłapałam to pracując w salonie fryzjerskim, żeby nie było że tak sobie wymyśliłam
Jestem z kujawsko-pomorskiego. Fakt faktem po maseczki muszę się wybrać, więc jeśli znasz namiary na dobrą hurtownię to poproszę - odłożę trochę pieniążków we wakacje i pozamawiam. 20 zł za litr to rzeczywiście rewelacyjna cena .

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

http://beautycosmetic.biz/images/pal...sallshades.jpg - 4.6 czy 6.6?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując