Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 21:44   #797
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaski !!!

Siedze z farbą na głowe



Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wg mnie fajnie wygląda ale najważniejsze, zebys Ty sie dobrze czuła!
A czuję się jak w worku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To wymienisz zakiecik?Bo jest super

Ja Ci powiem ze na temp. na wysokim plusie na pewno reagują nie korzystnie, pewne subst. tracą swoje właściwości, barwiniki lekko zmieniają kolory tak najogólniej mówiac.
Też tak myślę, a temperatura minusowa?

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;26182687]Dziewczyny, jak myślicie czy to prawda że farby palette strasznie niszczą włosy??Chcę sobie pomalować włosy farbą palette bardzo jasny blond e20, ale koleżanka mi dziś powiedziała, że palettki ponoć mocno niszczą włosy i przez nie wypadają. Czy miałyście doczynienia z palette?[/QUOTE]

Daj spokój
Nie wiem skąd się ten mit wziął - kto go powiela?
Każda farba niszczy strasznie włosy jeśli nieumiejętnie się jej używa
Gdybyśmy uważały, że tak straaaaaaasznie niszczy włosy to byśmy z niej nie korzystały bo już dawno byłybyśmy łyse - a zobacz na blogu Bunny jakie mamy piękne i lśniące włosy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Bunny a loreal viking i podkład skandynawskim?? co myślisz??
Viking Ci nie przyciemni.

Zobacz na blogu Bunny post o pigmentacji - co ja musiałam zrobić by przyciemnić o te 2 tony włosy tak jak Ty teraz chcesz

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no ja jeśli chodzi o torby to kocham duże z bajerami, ale mam zakaz dźwigania i mam pożyczoną leciutką małą (jak na mnie ) od Mamy i szukałam podobnej rozmiarowo i wagowo (nawet pisałam do sprzedawcy ile waży pusta torebka ...) ale z jakimiś bajerami właśnie...
Ja odwrotnie Nie lubię zbytnio bajerów jeśli chodzi o buty i o torebki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora