Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-31, 17:14   #3595
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio stosuje produkty Sana Hadanomy, Collagen Lotion i Collagen Cream i są świetne, tak miękkiej skóry w życiu nie miałam i tak jędrnej. Rewelacyjnie nawilżają, a kremy BB lepiej się rozprowadzają mi na twarzy, nawet Missha PC świetnie się prezentuje czego nie mogłam powiedzieć wcześniej.
A możesz dać linka który to konkretnie Collagen Cream?jaką ma konsystencję?No i działanie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszlam sie wam pozalic

juz 4 m-ce temu kupilam u Bello - Girl trzy produkty... dwa z Berrisom i jeden Baviphat w sumie na 50€ i jeszcze tego nie dostalam. Pierwsza paczka zginela i tak mnie glupia krowa teraz zwodzi i jak jej dzis napisalam, ze mam mi wyslac albo zwrocic pieniadze w najblizszym czasie, to mi urazonego maila napisala, ze ja jej nie chce wierzyc i ona mi chciala dzis wyslac ale jak nie chce to mi zwroci pieniadze... normalnie jakbym dorwala to bym rozszarpala ...

Nie dosc ze sama z siebie nie napisze, ciagle to ja sie musze dopytywac, to jeszcze mi laske robi ... nigdy wiecej nic u niej nie kupie i w sumie jestem ciekawa, czy mi te pieniadze zwroci, bo tez nie do konca w to wierze...
A nie możesz założyć sporu?ja bym nie odpuściła
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując