Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 11:11   #308
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość

słuchaj, jak Ci to tak przeszkadza że się sprały do rudego to może zrób na końcach ombre profesjonalnie ? Niech Ci nie tykają góry a może byś się lepiej czuła zwłaszcza że te końce to i tak są do wyrzucenia (nie przez zniszczenie no ale dążymy do naturalnych włosów

a ja się zastanawiam co to jest takiego toner do włosów ? Że niby nie przeszkadza w zapuszczaniu naturalek ale ma na awaryjne sytuacje wyrównać kolor, np. właśnie na ślub żeby nie świecić rudymi końcówkami ktoś coś wie ?
tak wiem, ze to i tak do kosza terude wlosy, bo trzeba je sciac, szkoda, ze nie jestem w stanie juz traz tego zrobic, poczekam jeszcze jakis czas i zetne troche wiecej niz tylko koncowki. i mysle wlasnie nad rozjasnieniem koncowek do blondu, chya lepiej by to wygladalo niz z tym rudym, bo mi to strasznie przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
Ja wiem my sami bardziej krytycznie patrzymy na swoje wlosy niz one sa w rzeczywistosci. ja nie zmienie swojego zdania bo te zdjecia wogole mnie nie przekonaly. masz sliczne wlosyi zdania nie zmienie! no chyba ze pomalujesz
hehe, nie no ja na bank nie pomaluje, nie m obaw dziekuje, ale to fakt, ze patrzymy krytyczniej ja je uwielbiam w sztucznym swietle, ale w naturalnym, dziennym to juz nie
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja nie wiem co chcalas udowodnic tym zdjeciem
roznica bardzo naturalna, jak od slonca i nie widac naglego przejscia z jednego koloru do drugiego..
takze nie narzekaj
nie no ja nie oczekiwalam pochwal tylko chcialam pokazac, ze kolory naprawde sa srednio ciekawe,przejscie kolorow jest w miare ok, wlosy sa dlugie, zdrowe, ja to wszystko rozumiem, ze narzekac na to nie moge, tylko ten rudy kolor powoduje, ze naturalny wyglada na szary, ale jak juz sie kiedys pozbede tych farbowanych wlosow to naturalny kolor zupelnie inaczej bedzie wygladal, teraz przez ten kontrast to mi sie nie podoba.i ten rudy jest stara wyprana farba i tez z tym chodze na glowie, wiec chcialam pokazac, ze mi sie nie udalo trafic w idealny kolor, zeby roznica byla nie widoczna i tak z tym chodze.

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź W sumie masz racje moje wlosy mają ciagle taka sama dlugosc jak na zdjeciu czyli do ramion ;p Jedynie podcinam końcówki jednak teraz chcialabym je troche zapuscic wiadomo ze nie do pasa bo z odrostem bedzie ciezko ale chociaz za ramiona a koncowki podcinac rzdziej niz co 1-2 miesiace;p Teraz niestety jestem zmuszona znow podciąc koncowki czyli w zasadzie cala ta dlugosc ktora mi odrosla bo sa strasznie popalone po rozjasniaczu i domyslam sie ze beda w fatalnym stanie jak jeszcze farbe sie polozy. Do tego grzywke pod spodem mam na krotko podcieta bo sa strasznie popalone i nadal to czuje na czole taka sztywna odstajaca warstwe;/ Zewnetrzna warstwa nie jest taka zla i tez z tego wzgledu chce przestac farbowac bo niedlugo bede musiala ogolic ta grzywke bo sie nie da z nia nic zrobic. Kiedys prostowalam niemal dzien w dzien teraz od jakis 2 miesiecy juz nawet odstawialm prosotwnice czasem tylko przejade ta zewnetrzna str grzywki ktora jest "niepopalona" albo 1-2 razy w miesiacu wyprostuje cale dla odmiany. Suszarki tez raczej nie uzywam chyba ze sie spiesze i nie mam mozliwosci dac im wyschnac naturalnie ale to kilka razy w miesiacu tylko mi sie zdarza. Mimo tego widze poprawe ale tylko minimalna wiadomo to co odzywie olejami odzywkami to znow sie "psuje" po farbowaniu bo nie ejstem zadowlona z koloru ktory wyszedl i takie kolo zamknete sie tworzy;/Dam znac w przyszlym tyg jaki kolor mi wyszedl, oby taki jaki chce bo jak narazie zaden fryzjer nie sprostal moim wymaganiom w sensie nie uzyskalam takiego koloru jaki chcialam ;/ pozdrawiam
ok to powodzenia i daj znac jak poszlo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
popiera, Bayka za takie "marudzenie" zaraz będzie lanie masz wspaniałe włosy!
ok, juz koncze, ale ja nie chcialam narzekac na wlosy ogolnie, tylko na ten rudy kolor, zle wam wytlumaczylam o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
zgadzam się, Bayka ma śliczne włosy, wiele dziewczyn oddałoby za takie życie
dziekuje ale tyle tu pieknych wlosow na wizazu sie naogladalam, ze terz mam wysokie wymagania
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora