Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-25, 14:26   #4923
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

wy
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No więc - wczoraj wieczorem jakaś dziewczyna napisała o tym w profilu Natury na fb, a ja ją poparłam.

K.Niemiec : "
Pytanie - kiedy ( i czy w ogóle) Drogeria Natura zamierza zaprzestać praktyk notorycznego naklejania na "przecenionych" produktach cen, które nie obowiązywały i robić "promocje" z ceny z kosmosu na regularne ceny? Mam na myśli produkty z tzw. kolorówki. Niestety nie można powiedzieć, że jest to moja pomyłka, bądź błąd pracowników, ponieważ w kilku warszawskich Naturach zauważyłam ten sam dziwny zwyczaj. Przykład z ostatnich parunastu dni - podkład Catrice "przeceniony" z ceny "x" na cenę, w której ten sam podkład dostępny jest w szafie.."

I mój post:

Niestety, byłam dziś w Naturze i potwierdzam - w koszyczkach z rzekomo przecenionymi kosmetykami, m.in. wycofywanymi lakierami Catrice, na produktach naklejone były dwie nalepki: ze "starą" ceną 11,90 i "nową" 9,90. Lakiery Catrice w cenie regularnej kosztują właśnie 9,90, kupowałam dziś nawet jeden z nowym pędzelkiem. Wiec gdzie te przeceny???

No...ciekawe, czy się do tego odniosą jakkolwiek...
Też przed chwilą wypowiedziałam się na ten temat i napisałam jeszcze o macaniu nie testerów ja jestem za zmasowanym atakiem wizażanek
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora