Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 16:46   #2154
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Musi sie nudzić niektórym
nie mam wytłumaczenia dla takich rzeczy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
eee... to jakis typ tchorzem podszyty nie ma sie co przejmowac
i do tego o kretynskim usposobieniu bo jeszcze zeby cos madrego napisala... to tak jak u diamentici ciagle pod kazda notka- przytylas? jestes w ciazy? itp
ja ost dostalam za☠☠☠istego, wulgarnego, obrazajacego komenta jaki to ze mnie cham i prostak, i fryzjerka za dyche
i ze sie odnosze do innych blogerek jakbym zjadla wszystkie rozumy- od razu sie anonimka madrze sprzedala ze jest blogerka, bo ja zwykle pisze wiecej z osobami nie-blogujacymi niz blogerami- co widac po obserwatorach nawet milo wiedziec ze na swiecie jest tyle tchorzy ktorzy boja sie podpisac chocby nickiem
dlatego ja nie publikuje glupot, zeby tej hołoty nie karmic bo bedzie jeszcze gorzej a tak im sie nudzi i mam spokoj
Bunny to dosłownie to samo co u mnie!!! Jak u tej Diametici, takie same komenty, i nawet ja pod jednym postem dostałam komentarz "przytyłaś?" no kurde, chyba jedna i ta sama osoba lub po prostu głupota objawia się u wszystkich w ten sam sposób

a Ty się nie przejmuj też tymi komentarzami i tak wiem, że się nie przejmujesz, kto jak kto, ale Ty nie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
widocznie jesteś sławna a tak serio to dziwie się,że niektórym się chce takie bzdury pisać masakra chyba zero swojego życia i nudzi im się
zrozumiałabym gdyby raz na jakiś czas ktoś coś chlapnął, ale to dosłownie pod każdym postem
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Omg dziewczyny powiem Wam że jak tak sobie czasem pooglądam te filmiki "urodowych guru" na youtube to ręce opadają nie będę tu wymieniać nickami ale uważam że skoro osoba mieszkająca i prowadząca swoją działalność w Anglii nie znająca podstaw języka nagrywa filmik z takimi bykami i wypuszcza go w neta jest niepoważna. Przykład : róż do polików w rudych jesiennych kolorach na którym pisze jak byk "autumn" Pani kosmetyczka która posiada swój prywatny salon mieszkająca na stałe w Anglii poleca na wiosnę twierdząc że autumn to wiosna ♥ z pewnością wiosną z rażącą rudością na pyszczku będziemy wyglądać lekko i świeżo

możecie mówić że hejtuje no ale bez przesady uważam że skoro osoba mająca 7000 subskrybentów będąca w pewnym sensie wzorem dla wielu dziewczyn decyduje się na wypuszczenie filmiku z taką gafą jest lekko niepoważna.
spoko, mieliśmy tu kiedyś niezłą awanturę właśnie przez takie wypowiadanie się osób niekompetentnych
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej melduje ze zyje ,ale jestem zapracowana
nie przepracowuj się
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka odpowiedz dla anonimow pokazuje nizej
dzięki, aż chyba wstawię na fb
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora