Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 18:15   #998
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: Sińce, cienie, worki pod oczami - wątek zbiorczy- przyczyna, likwidacja, kremy

Cytat:
Napisane przez evika_b Pokaż wiadomość
Jestem tym wszystkim co czytam już tak nafaszerowana, że kompletnie zgłupiałam już teraz. Moje sińce są naprawdę FIOLETOWE, a w jednym miejscu nawet podchodzą pod czerwony Używam kremu, okłady z herbaty, ogórka. Niestety NIC!! Proszę doradź mi do jakiego lekarza się udać?? Alergolog czy internista?? A może jakiś inny?? A korektor mam zielony Pierre Rene ( po wymieszaniu z podkładem trochę maskuje). POMOCY!!!!!
jezeli since robia ci sie czerwone to wybierz sie do dermatologa moj znajomy tak mial i okazalo sie ze ma uczulenie na jakis skladnik pokarmu, ktory spozywal niestety zanim doszedl od czego sie to robilo minelo chyba pol roku ( w jeden dzien jadl np same sery, w drugi np jablka, w trzeci cos innego :/ ) ja sama borykam sie z problemem sincow ale uzywalam juz mnostwo masci, kremow, okadow i nic nie pomagalo wiec teraz nacisk klade tylko na dobre korektory, ktore nawet w duzych ilosciach nie beda mi rujnowac cery pod oczkami
__________________
Mój Kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując