Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-31, 19:49   #4353
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bylam dzis w outlecie EL i pedzel MAC 168 kosztuje 119 zl , sporo taniej widzialam tez palety pro na wklady
Duża różnica Szkoda, że u mnie nie ma takiego outletu.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oj, to dziwne - u mnie na nim podkłady wyglądają wręcz lepiej... Pewnie to też kwestia konkretnego podkładu, zestawienia poszczególnych formuł itd..
Jak nie masz problemów z przebarwieniami, stosuj może chemiczne filtry - są znacznie przyjemniejsze w używaniu
Do Skin79 się nie zniechęcaj, daj im szansę

A to ja mam z kolei obsesję antysłoneczną i nie wyobrażam sobie wyjść bez filtra na zewnątrz A skutki braku ochrony słonecznej nie są widoczne od razu, tylko pracuje się na nie latami - wiem coś o tym, bo kiedyś dziarsko opalałam się z lekkim filtrem (np. nakładanym raz na wiele godzin opalania) i celebrowałam swoje urocze piegi. Tyle że po paru latach okazało się, że zamieniły się w nieco mniej urocze plamy pigmentacyjne Tak więc mam nauczkę i teraz absolutnie się nie opalam, never ever. Wręcz unikam słońca jak tylko mogę. A trudy noszenia filtrów jestem w stanie przeboleć, ochrona skóry jest dla mnie ważniejsza, zdecydowanie.
Jakie podkłady z nim używałaś?

Używam leków fotouczulających, więc powinnam się filtrować, tylko ciężko mi znaleźć dobry filtr. Mam kilka przebarwień, pękające naczynka, nie chcę żeby było gorzej.

Może rzeczywiście powinnam używać filtrów mineralnych
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kiedy wysłali? Bo mnie dopiero dzisiaj - jak wczoraj opierniczylam ich
neath jest offline Zgłoś do moderatora