Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-05, 18:23   #3786
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

o matko i córko nadrobić Was to wyczyn ponad godzinę się męczyłam ale wygrałam tą nierówną walkę

za zakupy i mega zdjecia

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Uwaga - będę bluźnić tak ostatnio sobie myślałam, że nie znalazłam jeszcze żadnego kosmetyku, który by mnie powalił na łopaty szczerze, to praktycznie nie widzę różnicy pomiędzy tymi drogimi kremami i serami (Eisenberga, czy Szanel), a tanimi (np. Alterna) najgorszy jest ten snobizm mimo, że nie widzę różnicy, to nadal wole te droższe kosmetixy
koleżanko, boś Ty, po prostu, jest, wielbicielką drogich metek i nie ma co się tutaj jakoś bardzo nad tym rozwodzić i zastanawiać - natury nie oszukasz trza się pogodzić


Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mój TŻ raz mi wysłał romantycznego sms ze zdaniem 'Posram się' a miało być 'Postaram się'. Jak przeczytałam to normalnie się aż popłakałam ze śmiechu.





AnulaQa nie lubię się przechwalać bo mama mówiła że to nieładnie i grzeczne dziewczynki nie powinny być "samochwałą" ALE!!!!
specjalnie dla Ciebie
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2401


amyz jest offline Zgłoś do moderatora