Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:29   #1134
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje rady. Planuje kolejny, dokladnie rzecz biorac drugi zakup na BU. Chce zamowic to, co ostatnio, czyli:
- serum z wit. C bez silikonow
- olejek antycellulitowy
i po raz pierwszy:
- serum lemon.
Doradzcie mi czy jest sens zebym kupila tez zel hialuronowy. Czytalam o nim i tutaj i na samej bochemii sporo, zaleca sie go glownie tym osobom ktore maja bardzo wrazliwa cere i potrzebuja dodatkowego nawilzenia. Nie naleze do tej grupy osob. Czy w zwiazku z tym warto inwestowac w zel? Czy zauwazylyscie rzeczywiscie znacznie lepsze dzialanie ktoregokolwiek z wymienionych przeze mnie ser po zmieszaniu z zelem? Nie chodzi mi tutaj o brak efektu sciagniecia, suchosci skory, ale wplywowi zelu na przyklad na jakos makijazu, wchlanialnosc filtrow pod ktore polozy sie serum z wit. C. Ja zauwazam roznice w jakosci mojego makijazu juz przy zastosowaniu serum z wit. C solo, czy z zelem mogloby byc jeszcze lepiej? Porownuje sie ten zel w dzialaniu do baz pod makijaz? Ile jest w tym prawdy? Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.
Ja mieszam żel z olejami, ale pod makijaż jako baza jest super Uzywałam ostatnio jak byłam na weselu i makijaż trzymał bardzo dobrze całą noc
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora