Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Materac - pomóżcie wybrać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 12:37   #5
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Materac - pomóżcie wybrać :)

Cytat:
Napisane przez Ixaaa Pokaż wiadomość
ja jestem zdania, że w materac to jednak warto zainwestować, to nie zakup na rok czy dwa, tylko jak się zainwestuje w jakość to nawet na kilkanaście lat, ja z moim TŻ kupiliśmy dwa lata temu do swojego gniazdka materac firmy Matador, był to spory wydatek, ale woleliśmy kupić tańsze inne elementy wyposażenia, a jednak sen jest ważny gdy żyje się w biegu więc zupełnie nie żałujemy teraz wydanych pieniędzy- bo jakość snu jak porównam to na czym się spało w czasach studenckich to o niebo lepsza, sen faktycznie relaksuje, a nie jest po prostu spaniem
Popieram!
Jakieś 6 miesięcy temu wymieniliśmy zwykły, stary i tani materac sprężynowy (!) na lateksowy. Na początku myśleliśmy o kieszeniowym sprężynowym, jednak wizyta w salonie i wypróbowanie każdego, który tam leżał, przekonała nas do tego lateksowego. Zapłaciliśmy 1300 zł (na fali kupiliśmy również dwie poduszki ortopedyczne, czy jak one się zwą, takie z porami, które dopasowują się do głowy - są mega). Komfort spania podniósł się o 200%, nic mnie nie boli, jak wstaję, wręcz przyjemnie rozłożyć się na materacu, który podpiera każdą część ciała tak, jak należy.
Nie polecam oszczędzać, jednak rozumiem, że kasa nie zawsze jest.
Zdecydowanie ostrzegam przed zwykłym sprężynowym. Są tanie, ale jak wypaczą ci się spreżyny, to może cię nieźle podziabać taki materac...

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2011-12-01 o 12:39
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując