Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwny Chłopak ?... Prosze O Rade
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 17:36   #19
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Dziwny Chłopak ?... Prosze O Rade

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Hm to rzeczywiscie dziwnie. Ja na twoim miejscu narazie dala bym spokoj z tym tematem. Moze dla niego naprawde jest jeszcze za wczesnie i nie ma ochoty ci sie zwierzac. Poznajacie sie lepiej. Daj mu troche czasu.
Ale on mi sie zawsze zwierza... juz gadalismy kiedys na taki temat... i nie było takiego problemu... nie krepował sie.... mowil wprost... fajnie sie rozmawiało tak zartobliwie ale mowilismy sobie prawde... wiec to nie mozliwe ze dla niego to za wczesnie na tak temat... tez tak mysle... nawet gadałam o tym z kolezanka.... nie bede juz nigdy pierwsza poruszac takiego tematu... jak bedzie chciał pogadac o tym to niech sam zacznie ten temat... ale chyba poczul sie urazony bo on wczoraj sienie odezwał... tylko nie wiem czym, jesli ja grzecznie pytałam zreszta tak jak zawsze.... nie wiem o co mu chodzi... nie wiem czy mu na mnie zalezy... zawsze to ja musze załagodzic konflikt... tak jakby to on nigdy nie byl niczemu winny... zle mi z tym... no ale trudno... ja sama naszego zwiazku nie naprawie... musza byc chceci z dwoch stron ale nie zamierzam zawsze ja wszystko załagadzac.... bo czuje sie tak jakby jemu nie zalezało... bo jakby mu zalezało to by sie odezwałi chciał porozmawiac... wyjasnic... a dla niego chyba najlepszym wyjsciem jest milczec... nie wspominac o tym... ale przeciez kiedys i tak to wyjdzie.... bo jesli bedziemy razem to kiedys i tak bedziemy musieli o tym porozmawiac znowu.... ciekawe jak wtedy to bedzie wygladało.... ehhhh
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując