Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-10, 09:11   #1523
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Zainteresowalas mnie tym pudrem i odcieniem 0. kupiłas w normalnej drogerii czy przez internet? Bo rzeczywiście odcień wydaje się być bardzo jasny, ale jakoś nie moge znalesc takiego w internecie, nawet zdjecia tego jasnego odcienia, tak jakby był trudnodostepny
Udało mi się kupić w zwykłej Naturze, ale wzięłam ostatni, więc może rzadko go zamawiaja

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
O kurcze chyba się napaliłam na ten odcień 0
Jest jaśniejszy od Renew&Lift ?
Jest w ogóle daje więcej koloru niż Renew&Lift i jest taki hm białawy, może ma odrobinę różu, ale bardzo mało, ja głównie widzę wybielenie a kupiłam go dlatego, że właśnie nie było Renew& Lift w naszym kolorze

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Dziewczyny pięknie Wam dziękuję:roza :
Tutaj naprawdę czuję się dobrze.
I o każdej z Was myślę że jest pieknością.

Blady Badylek...? Ja z takich określeń słyszałam "śmierć na chorągwi"
"blade i nikłe dziecko", ale też i że " moja skórę strzeże przed słońcem warstwa niewidzialnego lodu"

No i rekord na rybackich- męskich wakacjach w Norwegii na statku w fiordach dwie bardzo opalone panie (w średnim wieku) mówiły swoim opalonym mężom (o dość....mocnej posturze)
-"Ten śliczny, blady młody pan to...ten młody pan tamto" rzucając w moja stronę spojrzenia, które słyszałam z powodu niezliczonych wartsw tuszu i trzepotu sztucznych rzęs.

Pan? ja wiele razy słyszałam "śmierć na chorągwi" i "czy byłaś na wakacjach w młynie? słońce przed Tobą ucieka?" itp...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora