Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-28, 19:42   #4005
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mgiełko, skuś się na neony, nie ma tego złego, na co nie mogłabyś położyć mgiełki
heheheheh noooo w sumie też racja, myślałam o tym. Ale to już całkowicie zmieni efekt... zwłaszcza, ze mgiełki zazwyczaj gaszą neony chyba...
jestem twarda, jestem twarda...


za to kupiłam dzisiaj kolejne dwie szminki Rimmela... -40% to ZŁOOOOOO... człwoiek niby nic nie potrzebuje a tu się pakuje kolorówka do koszyka, nawet nei wiadomo kiedy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
przepraszam
nic nie szkodzi
za to bardzo fajnie by było mieć kiedyś okazję spotkać się z dziewczynami... tylko ja raczej do Warszawy nie jeżdżę

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

To dobrze że aż Sprawdzicie sobie. Proponuje tylko krócej ten żel trzymać na buzi niż minutę. Mam skórę nosorożca i u mnie ją lekko przesuszył nawet Lysanel tak chyba nie wysuszał po użyciu! Ale efekty suuuuper. Najlepiej gwaciać przed wielkim wyjściem. Buzia jest napięta, wygładzona, ujednolicona, mam początki ,,lwiej" zmarszczki i po użyciu muszę się długo przyglądać żeby ją zobaczyć

Po użyciu koniecznie wklepać treściwy krem. Tak sobie myślę że jest świetny jako przygotowanie do zabiegów kosmetycznych
Sprawdze w najbliższych dniach jak sie sprawdza na niespodziance - wielkości głowy - własnie mi cos takiego rośnie - jeszcze na dokładkę Nałożę i zostawię
kurde, kusisz!!!!
Zobaczę jak u dziewczyn to się sprawdzi i może kiedyś sama jakoś spróbuje...

Dzisiaj nie nadrobię wszystkiego niestety.... znowu będę miała tyły na wątku..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora