Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-21, 11:33   #3795
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość


Ostatnio mocno połynęłam z zakupami w MAC ..
Jadę do Galerii Katowickiej, wracam z zakupami i dokupuję on line.. W Galerii oczywiście zawsze jakieś braki. Robię sobie listę, bo w sklepie trace głowę - od jakiegoś czasu mam trzy wersje listy bo na 3-4 rzeczy zawsze czegoś brak.. :/
Co do gratisów, to fajnie że są "online", bo stacjonarnie wydałam majątek i nigdy nic nie dostałam. Raz się upomniałam to usłyszałam, że skończyły się słoiczki i musiałabym mieć swój
Moje ostatnie zakupy https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...68007848_o.jpg
Dodam jeszcze screen z zamówień on line.. zwariowałam

W drodze trzy cienie i kolejny Pain Pot -pokochałam je i nie wiem jak żyłam bez tych cukiereczków wcześniej

Paleta korektorów jest świetna, daja taki lekko satynowy efekt - będzie fajna do konturowania. Chociaż myslałam, że paletka Light nie będzie aż tak jasna.. cóż, jutro skoczę po Medium jeszcze



Nieszczęsny puder Soft&Gentle wymieniłam na limitowany rozświetlacz Freshen Up i jestem bardzo zadowolona - z roświetlacza w roli różu do policzków

P.S.
Ostatnio do zakupów on line dorzucają tusz- pierwszy raz mi się tusz rozmazuje pod wieczór.. Ulga dla portfela
szalejesz ale takie szaleństwa są jak najbardziej usprawiedliwione na tym wątku online nad stacjonarnymi zakupami ma przewagę gratisów, jednak tylko stacjonarnie jest zniżka dla pro - coś za coś
a powiedz kochana ze swojej praktyki wizażowej jakbyś miała kupić tylko jedną paletkę korektorów to Medium raczej czy Light?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora