Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analiza i porady - makijaż dla mnie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 14:27   #16
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Analiza i porady - makijaż dla mnie :)

Cytat:
Napisane przez volje Pokaż wiadomość
p4w, meri99 - co za piękna, obszerna wypowiedź! bardzo mi pomogłaś
fajnie znaleźć 'typową' bliźniczkę
zastanawiam się tylko czy w takim razie mój róż Bourjois nr 33 [fotka - najlepiej oddaje kolor] jest odpowiedni? bo to ciepły kolor. hm.
masz może jakieś swoje ulubione kosmetyki, które najlepiej podkeślają nasz typ urody?
[/COLOR]
Dziekuje ja bardzo lubie pomagac jak juz polecilam wczesniej,uwazam ze roz powinien byc chlodny,najlepiej bez drobinek,wtedy nie wyglada to sztucznie. Nie powinien byc tez za bardzo rozowy bo jezeli masz zaczerwienienia na twarzy to taki kolor automatycznie wszystko podkresli jeszcze bardziej.
Ja obecnie jestem na etapie kompletowania swojego makijazowego zbioru bo jak sie dowiedzialam na wizazu o typach kolorystycznych to sie okazalo ze polowa moich kosmetykow nie pasuje do mojego typu,pozamienialam kilka i sie okazalo ze swietnie pasuja (nie to co bylo do tej pory czyli tragedia) moim strzalem w 10 byl roz Miss sporty (13zl) odcien 018 rose. Burzujki maja ten plus ze sa drobinkowe,i nadaja sie na lato lub wieczor . Obecnie czaje sie na cienie Chanel (tak wiem kupa kasy,ale wychodze z zalozenia ze lepiej kupic jedne a porzadne niz kilka i jakis lipnych)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując