Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HERBATA Czarna - co polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-06, 10:59   #39
Doominika86
Przyczajenie
 
Avatar Doominika86
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: HERBATA Czarna - co polecacie?

Najlepsze herbaty to takie którę sa w zupełności naturalne lub z naturalnymi dodatkami lub aromatami

To co jest w marketach marki znane to jak dla mnie produkty uboczne produkowane przez duże koncerny na rynek Zachodni ( podobnie jak proszki i inne)

Często bywam w Anglii i niech ktoś sobie kupi herbatę sprzedawaną u nas a tą samą markę tam. U nas sprzedawany jest miał lub pył herbaciany powstały z produkcji wysokogatunkowych herbat. Kupcie herbatę i po zaparzeniu sprawdzcie czy widzicie jakąś frakcję liścia.

Ja osobiście wyznaje zasade że lepiej wypić jedną herbatę w ciągu dnia a dobrą-niż kilka byle jakich.

Z marek dostępnych na naszym rynku bardzo lubię herbaty od Harney&Sons w tym Blueberry Green i kilka smaków od Kusmi (bb detox), oprócz tych dwóch marek czasami kupie coś tańszego jak naprzykład Just T. ( nie ma szału, ale czasami lubię od nich czystą czarną)

ogólnie lubie markowe produkty-te w tak zwane na wage ( bez urazy do nikogo) nie wbudzają we mnie zaufania, często są to herbaty słabej jakości, długo leżące i aromatyzowane sztucznie wręcz czasami wydaje mi się ze zmieszane z jakimiś świnstwami( moje prywatne zdanie)

Dodatkowo to co mnie urzeka oprócz dobrej jakości to estetyka opakowania, chyba jak wiele innych kobiet z resztą



gdzie szukać? jak mieszkałam w Kielcach to zamawiałam przez internet ze sklepów internetowych, teraz mieszkam w Krakowie i w centrum niedaleko Grockiej znalazłam jakiś czas temu taki sklepik z herbatami premium.

Udanego popołudnia
Doominika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując