Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-09, 09:51   #2524
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

To tylko potwierdza, że na każdego mężczyznę jest jakiś sposób.
Tylko trzeba znaleźć jaki.

Btw. poprawiłaś mi rano nastrój - przeczytałam Twoje wczorajsze posty w wątku "denkowym" i zrobiło mi się weselej.
Powtórzę co już kiedyś pisałam: masz niezwykły dar opowiadania nawet o najprostszych rzeczach.
Ja nie szukam daleko. Mój mężczyzna potrzebuje spokoju, a ja za drobną przysługę robię wszystko, aby mu ten spokój ofiarować.
Cena nigdy nie jest zbyt wysoka.
Któż z nas nie marzy o spokoju???
Lenuś kochanie (zwróć uwagę na to, że jest to napisane w sposób serdeczny) ja już nawet nie pamiętam, co tam nawypisywałam, ale prawdopodobnie, gdybym siedziała tutaj, a nie tam, to boxa miałabym w kieszeni.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no trochę

Korinka płyta i piekarnik może być kolo lodówki - ja tak miałam na poprzednim mieszkaniu i nic się nie działo. Ale!!! jest to niepraktyczne dość - tzn z tą płytą. Bo tak naprawdę masz bardzo mało miejsca po tej jednej stronie - jak masz jakiś większy gar albo nawet potrzebujesz coś na szybko odlożyć (głupią łyżkę czy słoik postawić) to masz tylko jedną stronę bo z drugiej ściana teraz już tego błędu nie zrobiłam i mam blat z obu stron plyty - naprawdę bardziej to poręczne i ergonomiczne
A z tym się muszę zgodzić.
Niezwykle frustrujący jest fakt, że wymarzona kuchnia potrzebuje odpowiedniego miejsca. Wystarczy jedna krótsza ściana i już nie można działać tak jak się chce tylko tak jak nam na to metraż pozwala. O środkach finansowych już nie wspominając.
Się wzruszyłam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora