Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego kobiety jedza tak malo?! Male porcje jedzenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-07, 07:57   #9
Aarktica
Raczkowanie
 
Avatar Aarktica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 70
GG do Aarktica
Dot.: Dlaczego kobiety jedza tak malo?! Male porcje jedzenia

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
puk puk. puknij się w głowę. proponujesz jej GŁODÓWKĘ? to nie jest forum pro-ana. i co to znaczy 'nie masz dużo do stracenia'?
Pewnie jej chodzilo o to, ze nie mam wiele do zrzucenia, bo max 5kg.

Sama nie wiem, wczoraj po zjedzeniu tego, co podalam, prawde mowiac bylam o wiele bardziej najedzona niz przedwczoraj, gdzie zjadlam zupelnie normalne dla siebie porcje. I nawet sie wczoraj wybralam wieczorem na rower, bo mialam ochote.
Nie wiem, czy duzo jem. Jajecznica z dwoch jajek, talerz zupy, w knajpach zamawiam cale porcje, a nie pol, jak kolezanki (co daje im np. 100g makaronu), na drugie sniadanie wypchana dobrociami bulka, a nie pudeleczko serka jak one. Ogolnie sobie nie zaluje tez zadnych rodzajow jedzenia, bo uwielbiam restauracje i knajpy, a tajskie oraz ziemniaczany "pyra bar", ktory mozna znalezc w Poznaniu i Gdansku juz w ogole (no dobra, tak zamiawiam male porcje, bo duze sa naprawde duze) Te miejsca sa tez czestymi miejscami spotkan towarzyskich i jem, bo to po prostu przyjemne. Wole jesc male porcyjki niz zrezygnowac z ulubionych dan, bo wiem, ze ostatecznie i tak sie na nie rzuce, a to tez bez sensu.
Klopot w tym, ze zawsze mialam kompleksy na punkcie swojego wygladu. W szkole uchodzilam za gruba, nikt sie za mna nie ogladal, idac ulica uslyszalam od obcych nastolatkow "schowaj te dupe"! Jako 10-letnie dziecko bardzo mnie to zabolalo. W wieku 20 lat wygladalam lepiej, zaczelam wygladac atrakcyjniej, ale i tak mialam akcje, kiedy stawalam na srodku centra handlowego i plakalam, bo nie bylo w moim rozmiarze spodni innych niz rurki i to wtedy postanowilam schudnac te pare kilo i okazalo sie, ze nie jestem juz gruba, tylko "ultra kobieca", jak mi mowia - cycki sa, wciecie w talii jest, tylek i biodra sa i uda niestety tez sa.
Po prostu nie chce powtorki z rozrywki, najlepiej sie czulam wazac 50kg, bo przy tej wadze mialam pewnosc, ze wejde w wiekszosc rzeczy, ktore tak mi sie podobaja w sklepach (a sieciowki celuja w rozmiar S). Nie musialam chowac sie pod szerszymi spodniami, staniki tez mi bylo latwiej znalezc, bo mi schudly z rozmiaru D na C.

Edytowane przez Aarktica
Czas edycji: 2013-06-07 o 08:18
Aarktica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując