Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-18, 19:31   #4684
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No i ja też doczekałam się limitki w mojej mieścinie. Zeswatchowałam na szybkiego reda i ciemniejszy róż i z wyliczanki wyszło mi, że powinnam wziąć reda- tak też się stało (o czym donosiłam już na essencowym). Wielkie testy jutro- zobaczymy czy zgra się z moją konturówka z inglota
Daj znać czy się zgrają

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam, bo miałam dzisiaj na ustach co innego, na razie się na nią gapię
Ale jak limitka była to macałam testerek naręcznie i wiem że szmineczka jest miękka i nie powinnam mieć z nią problemów, zwłaszcza że zawsze używam balsamów, coby mi się usta nie przesuszyły
Niech się dobrze nosi!

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ech, stało się - mam Reda . Wydaje mi się, że kolor jest bardziej zgaszony niż bloody red z Revoltaire. Piękny po prostu . Kurczę, gdyby nie zachwyty na forum, to nawet bym nie testowała.

A przez dzolls już drugi raz prawie niosłam do kasy najjaśniejszy lakier. Co robić?
Jak to co robi? Brać! Nosił wilk razy kilka, dopóki nie kupił!- Nie znasz tej starej prawdy? Czasem jest pesymistyczna wersja- Nosił wilk razy kilka, aż mu ponieśli. I wtedy są poszukiwania po allegro i wizażu i żal w sercu
Mam nadzieję, że Red będzie Ci umilał dni
lele jest offline Zgłoś do moderatora