Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-30, 10:29   #1890
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roksiakb Pokaż wiadomość
Problemy ze sobą to chyba ty masz - czepiasz się mnie i jesteś nie miła, od samego początku od kiedy napisałam... Jestes jak pies ogrodnika ... eh.

Aha i chciałam jeszcze dodać, że myliłaś się odnośnie zniżek. Osoba, która jest polecona dostaje owszem 20 %, a ja nie dostaję 50 %, bo mam przez cały czas promocję, która obowiązuje w tym momencie.
Ale twoim mniemaniem lepiej jest, żeby każda z nas płaciła 100 %. Po co komu zniżki, nawet te 20 %...

No i nie odpowiedziałaś na moje pytanie - dlaczego nie czepiasz się RudejKity ??

Na początku twoja odpowiedź do mnie też jest dziwna, bo ja zadałam konkretne pytanie do konkretnej grupy osób, bo nie znalazłam ostatecznej odpowiedzi na to pytanie - a ty od razu twierdzisz, że źle szukałam. Szukałam dobrze, ale odpowiedzi na to konkretne pytanie do konkretnej grupy osób nie znalazłam. Ale widzę, że niektórzy mają z tym problem.

I kto tutaj ma problemy ze sobą... ?

Koniec dyskusji, bo mam inne problemy niż twoje gdybanie Pozdrawiam i życzę Ci miłego spędzania czasu na forum i szukania w postach dziury w całym
Mnie też się czepiała któraś jak zapytałam, czy ktoś nie chce 20% rabatu, że nie napisałam o tym, że ja będę miała 50% zniżki. I faktycznie jest to podane na stronie. Chyba lepsze 20% rabatu niż nic, ja też tyle miałam przy pierwszym zabiegu i nie miałam pojęcia, że ktoś ma pół zabiegu za darmo. Niech ma

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ruda_kita Pokaż wiadomość
dziewczyny z wawy? jak tam wasze włoski po LS Duet?
U mnie część włosków wypadła, część jest jeszcze na miejscu, no i kilka nowych odrosło, ale jest maleńko w porównaniu do tego koszmaru, który miałam wcześniej. 06.09 idę jeszcze raz na nogi i bikini a zrobię sobie prezent urodzinowy.

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przy LightSheer ile zazwyczaj potrzebnych jest zabiegów?
U mnie przy hirusycytyźmie zabiegów musi być przynajmniej 5. Niestety.

A czy któraś z Was miała tak, że wzmocniły Wam się włoski na innej okolicy? Ja mam coś takiego co się nazywa policystyczny zespół jajników, stąd to owłosienie. Panie w salonie mnie poinformowały, że w moim przypadku będzie gorzej. Ale za to teraz w okolicach bikini zrobiło się ciemniej i geściej. Miał tak ktos??
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując