Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 18:54   #3432
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja nie mogę; ew. do sypkiego Clinique - sypki dużo mocniej kryje, pryzmy są delikatne.
na sypańca Clinique czekam

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Fajnym prasowancem byl Diorlight (akurat "moj" kolor jest na Truskawie, #601), z tym, ze to wycofany produkt, to i data nie najlepsza bedzie.
Ladny efekt na twarzy daje ale pryzmy prasowane sa jednak delikatniejsze i bardziej transparentne, z tym, ze aboslutnego matu racze nie zapewnia osobie z bardzo tlusta cera, nie sa tapeciarskie i plaskie, to woal, subtelne wykonczenie.
tzn nie posiadam bardzo tłustej cery ale mieszaną i po kulku godzinach widać błyszczenie w partii T
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dla skór przetłuszczających się prasowane pryzmy tylko do poprawek (nie jako bazowy puder matujący) lub jako zmiękczenie innego pudru matującego - np. Hauschki.
Aga, a co z prasowańcami IsaDory? Mają bardzo jasne odcienie
Agniesko , a testowałaś lub masz IsaDorę? Tak prawdę mówiąc nie pomyślałam o niej . Mam teraz prasowany puder Sephory orz Deborah ale chciałabym coś dlikatniejszego, bardziej...hmmm-luksusowego w stosowaniu? I by dobrze matowił

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
agabil1, również polecam prasowane pryzmy do poprawek w ciągu dnia ja mam tłustawą skórę, a u mnie matują całkiem ładnie..nawet jeśli wydaje mi się, że skóra już zaczyna połyskiwać to okazuje się, że to tylko moje złudzenie
kusisz, kusisz.

Merri, Rzyrafko piękne zbiory
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora