Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 16:33   #817
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Droga AnaZ - usuwanie zdjeć wynikło z naszej niewiedzy regulaminu, a nie z chęci niszczenia watku. Żadna z nas nie chciała by doprowadzić w każdym bądż razie swiadomie do jego zniszczenia. Większość z nas właśnie z tego forum i z tego wątku dowiedziała się o sposobie likwidowania przebarwień jakim jest Cosmelan (na przykład ja).
Chciałyśmy się bliżej poznać stąd i publikacja zdjęć no i niestety ich usunięcie by nie oglądały go inne niepowołane osoby i nie wykorzystały ich w sposób dla nas niechciany.
Na pewno ta sytuacja się więcej już nie powtórzy.
Osobiście dużo zawdzięwczam temu wątkowi jak i forum i jak tylko mogę odpowiadam na każde pytanie, choćby po raz n-ty z kolei.
Bardzo się z tego powodu cieszę i jestem wdzięczna

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Zdjęcia są prywatne to i dla wybranych.
Nigdy tak nie było i tak nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Myslę ,że to łamanie regulaminu należy do czasu przeszłego.Tak się stało (z naszej niewiedzy) ale już tak nie jest !Publikujemy swoje prywatne zdjęcia i umieszczamy w prywatnych albumach .Jest przecież taka dopuszczalna opcja nie przez nas wymyslona.
Nie rozumiem o co tyle nieporozumień ?
Chodzi o wyjaśnienie powodów jakie kierują mną czy modem. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłam. Nie znaczy to, że każdy musi ze mną się zgadzać. Regulamin forum został stworzony przez samych Użytkowników i muszą go stosować wszyscy. Inaczej wtedy robi się bałagan

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - wiesz, ja zniesmaczona jestem .I zaskoczona takim konsekwentnym nie widzeniem tego, że za część uwag bierzemy odpowiedzialność, a nie zgadamy się jedynie na niekulturalne wprowadzania kultury forowej ( to od forum.
I mam takie poczucie momentami, ze rozmawiają ślepy o kolorach z głuchym o muzyce.Ot, i tyle.
Rozumiem, że wizaż ma ogromną oglądalność, bo to jedyny w swoim rodzaju taki portal, ale czy wobec tego nie należy dbać o tych ,ktorzy w nim są ?O nas ? Bo my przy całości to nawet nie gaść, nie garsta tylko jakiś promil ? ? Iść w zaparte przerzucając na nas całą odpowiedzialność za bałgan i złe emocje ? Nie podoba mi się to, że jestem straszona ew. usunięciem bez takiego uznania też, że ze strony moderatora tego portalu rówież wyszlo coś, co konflikt stworzyło.
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kamilia ale tu wychodzi na to,że nie mamy nic do powiedzenia.Góra pozostaje głucha na nasze argumenty.
Tych wypowiedzi i kilku podobnych, nie będę komentować, ale to mnie obraża. Nie jestem ani ślepa, ani głucha. Nie jest moim celem prowadzenie "wojenki"i udowadnianie kto ma rację.
Serwis ma pomagać - to jest mój nadrzędny cel. A wszystkie funkcje forum (w tym regulamin), serwisu mają temu służyć.

Z mojej strony to tyle wyjaśnień. Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to proszę na PW, bo nie chcę rozbijać już tego wątku.

Skutecznego wybielania.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora