Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks z czarnoskórym mężczyzną.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-04, 12:26   #13
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Heja.
Postanowilam założyć ten wątek z ciekawości, ile z Was ma takie doświadczenia i jak je oceniacie.

Ja osobiscie mam sporo takich doswiadczen, bo w moim zyciu tak sie zlozylo, ze wiekszosc moim przyjaciol i znajomych to wlasnie studenci i studentki z Nigerii, Kenii, Sudanu, Kongo, Ghany itp...

Poza tym kręcą mnie czarnoskórzy faceci. Mają to "coś". Są sexy, mają zwykle świetne ciałka i mają taki wrodzony luz, ktorego białym brakuje. Pociągają mnie fizycznie i psychicznie.

Właściwie 70% moich chłopakow nie bylo bialych (aktualny TŻ jest biały, ale nie jest Polakiem).

No i cóz. Moje doswiadczenia:

- stereotyp bogatego wyposażenia jest jak najbardziej prawdziwy!
- w większości naprawdę znają się na rzeczy i sprawiają, że seks jest niesamowity
- zawsze orgazm i satysfakcja kobiety jest dla nich ważniejsza niż ich własna
- zdecydowanie są bardziej wytzrymali fizycznie pod tym względem niż biali faceci
- znają fajne sztuczki, o ktorych mało kto wie
- są sexy, potrafią w jakiś sposób sprawić, ze kobieta czuje sie prawdziwą kobietą, atrakcyjną, seksowną i najważniejszą
- bardzo szanują kobiety. NIE znaczy nie. I koniec.

- mówiąc bez ogródek, w większości niezłe z nich ciacha a kto by nie chcial kochać się z facetem, ktory ma ciało Tyrese'a albo Willa Smitha.........

Mam nadzieje, ze Was zachęciłam do nowych "doświadczeń"

PS. Pragne podkreslic, ze powyzszy wywód dotyczy tylko aspektu seksualności, a więc isteniej duzo wiecej zalet i plusów bycia z czarnym mężczyzną.
Choc seks to chyba jedna z najwiekszych
A biali tacy nie sa?

Co do reszty to nie wypowiadam sie, bo jakos nie ciagnie mnie do czarnoskorych ale to chyba dobrze , mniejsza konkurencja dla tych, ktorym sie podobaja
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując