Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 21:43   #8
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez jmzar Pokaż wiadomość
Witam! Fajnie,że wątek Inglotowy preżnie się rozwija. Rzeczywiście potwierdziłam w sklepie w Złotych Tarasach, iż okrąglaki będą w sprzedazy aż do czasu wyprzedania całego asortymentu...będę więc musiała przestawić się na kwadratowe cienie. Kasetka na 20 cienie kosztuje obecnie 32 zł więc nie wiem czy staniała czy może w rozpisce na poczatku jest pomyłka, a może jest po prostu promocja. Na szczęście okrąglaki mieszczą się w kwadratowe kasetki.
Mój nowy nabytek to dwa lakiery do paznokci. Takie wiosenno lekkie kolorki. 361 cukierkowy róż i 846 to taki róż wymieszany z pomarańczą trochę koralowy. Bardzo fajnie się prezentują.

Dziękuję za polecenie cienia numer 467...rzeczywiście jest fajny. Oczywiście zakupiłam także osławiony na forum 407. Brzoskwinie na lato skompletowane.
Czyli to już na 1000000000000000% potwierdzone w sumie się nie dziwię, wszędzie za granicą gdzie jest Inglot można kupić tylko i wyłącznie kwadratowe wkłady. A wcześniej jeszcze były paseczkowe. W sumie pewnie bardziej im się opłaca upłynnienie produkcji cieni w kwadratach.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując