Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 11:31   #1850
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś sprawdzony żel (taki na bazie alkoholu), który nie wymaga wody a usuwa bakterie? Przydałoby mi się coś takiego - zwłaszcza w upały jak reaplikuję filtr a nie mam dostępu do czystej wody w mieście
No i wykonczyłam swój i niestety nie pamietam nazwy Ale wydaje mi się, że to obojetne jaka, byleby miał alkohol...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
magica, absolutnie nie będę się tam malować, bo będę pracować na polu/w magazynie, więc od makijażu buzia odpocznie i to solidnie.
W ciągu dnia też niestety będę miała mało czasu, aby o tą buzię dbać. Jedynie wieczorami. Zakupiłam już filtry, lekki krem, krem hipp do lepszego nawilżenia, glinkę mam czerwoną i zieloną, do tego wezme jakieś saszetkowe maseczki, aby szybsza była forma aplikacji.
Niestety, hydrolaty mnie uczulają dlatego muszę znaleźć jakąś alternatywę. Myślałam o wodzie termalnej. Tylko która jest w przystępnej cenie i do tego wydajna?
Przejrzyj kwc i allegro, ale z tego co mi wiadomo to wody termalne są trochę kosztowne...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora