Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-29, 10:45   #3011
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jest zielony, ostry zielony, tak jak widać na Tru i na moim zdjęciu na zdobyczach
ja jestem z niego nawet zadowolona, nie migruje za bardzo
jest błyszczący jak 2 pozostałe
turkusowy jest ten na samym dole, widać różnicę w kolorkach
izabellini

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
A on w różnych kolorach wystepuje? czy jest tylko jeden jako transparent? (na Tru jest w tej chwili tylko jeden rodzaj).
Szukam dobrego sypńca na lato (kiedy nie jestem aż taka blada), niby transparent nie daje koloru, ale np. EL 04 transparent mnie pobiela teraz latem. Szukam czegoś co kolorystycznie odpowiada 02 EL i nie daje takiego matowego upudrowanego efektu tylko żeby był bardziej taki śliski i rozświetlający.
Ten Shu Uemura byłby dobry? Czy coś innego byście poleciły?
po la ja parę dni szukałam opinii na temat tego sypańca Shu, wiem że któraś z dziewczyn go ma i nawet fotki wrzucała. Z tego co pamiętam dobrze o nim pisała, że jest drobniutki nie bieli i faktycznie jest transparentny.


Ale wczoraj tutaj było szaleństwo shimmerkowe, sześć stron wyprodukowałyście w tym amoku

Widzę że co niektóre poczyniły podwójne zakupy i słusznie, jeden shimmerek mogłby być samotny a we dwójkę będzie im raźniej


Ja na razie szlaban na zakupy bo zbieram na wyjazd
Ale co się odwlecze to nie uciecze
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora