Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "kopie prądem" Ratunku!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-19, 14:27   #6
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: "kopie prądem" Ratunku!

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słysze, cóż niestety nic nie moge poradzić.
ide poczytać na google i najwyżej potem coś ujawnię ;-)
właśnie na google nic nie znalazłam
ewentualnie zostaje jeszcze wróżka...

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
tez mi sie to czasem zdarza, np po zetknieciu z jakims sztucznym materialem, elektryzuje sie cialo, i wszystko pozniej "kopie" :P ale szczerze mowiac nie mam pojecia jak temu zaradzic, chodz w gumowych rekawiczkach :P
Wiadomo, że poprzez różne materie, coś tam się naelektryzuje czasami, ale ja mam tak codziennie, czasem co trochę, kilka razy na dzień.
Nie noszę nic takiego ze sztucznych materiałów jeśli chodzi o ubrania, co mogło by elektryzować. Tym bardziej, że kopie "mnie" wszystko. jak wspomniałam od ściany, klamki po psa i człowieka Nie jest to spowodowane także różnicą temperatury czy wilgotności powietrza, bo wszystkie przypadki dzieją się w domu.
Cytat:
Napisane przez mouka Pokaż wiadomość
to zjawisko wywołane jest przez tarcie, nasila się zimą. może chodząc szurasz po ziemi?a potem czegos dotykasz i <pstryk> tak samo jak z tym glaskaniem psa, czy telefonem.
mam nadzieje ze minie ci to po okresie zimy. pozdrawiam
Kiedy właśnie nie robię żadnych czynności trzących? , ani nie szuram, dlatego to dla mnie takie dziwne, ale może to przez ZIME!
tylko będę się z tym męczyć do wiosny ?

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
O kopaniu prądem było kiedyś w 2 serii w doktorze House

Idź do lekarza ;- )
chyba ściągnę ten odcinek! do lekarza nie chce mi się iść, bo to chyba jednak nie zagraża życiu

Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2009-12-19 o 14:32
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując