Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wydzielina z pochwy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 18:23   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wydzielina z pochwy

Cytat:
Napisane przez jechorek Pokaż wiadomość
Kobiety (chodzi o dwie poprzednie porady) wy się tak zachowujecie, jakbym to ja jej te leki antykoncepcyjne przepisywała. Czy wypada mi podważac autorytet lekarza. On ją prowadzi, ona mu o wszystkich swoich niepokojach mówi. Jednak ma watpliwości i pyta również mnie o zdanie. Ja natomiast siadam do Internetu, ale niestety tu jedynie można spotkac złośliwą krytykę, (że to niby ja faszeruję ja tabletkami), na pewno nie poradę. Dam sobie spokój i czytac tego nie bedę. A tak wogóle to więcej empatii, jeśli chcecie doradzac, to może mniej złośliwości, a więcej zrozumienia i wsparcia by się przydało.
moze zamista jechac po nas trzeba bylo faszerowac corke wczesniej zeby ja uchronic przed ciaza w mlodym wieku.

podwazyc mozna wszytsko i kazdy ma do tego prawo ,szczegolnie jesli ma to poparte dowodami,jeslimasz watpliwosci to nalezy pytac i rozmawiac ,szczegolnie laik ma do tego rpawo i zaden normalny lekarz nie poczuje sie obrazony pytaniami i watpliwosciami pacjenta.

empatii to ja mam sporo i uwierz mi gdyby nie ona moja odp. powalilaby cie z nog.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując