Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-28, 13:47   #3377
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Jestem tydzien po farbowaniu odrostów rozjasniaczem i woda 12% jak umyje glowe to wstawię fotki.
Niestety mam coraz to krótsze wlosy - sypia sie sa suche dlatego tez dzis zrobiłam sobie maske na wlosy olejek rycynowy, 2 olejki do włosów z oriflame,wit A+E, cytryna, i po jakis 2 godziach zmyje i sie pokaże Wam.
Może macie wypróbowana odzywke do częstego stosowania - myje włosy co 2 dni.
Na all dziś wypatrzyłam cos takiego:

LOREAL MYTHIC OIL OLEJEK ODŻYWCZY ELIXIR

Ktos ma ??
o jej rozjaśniacz z wodą 12% ... choć powiem szczerze ze moja fryz mieszała wode 9% z 12% jak na moje włosy kładła jeszcze niedawno pułtora roku temu ale na szczęście wciągnęłam sie do blondasek i wiem ze to ZŁŁŁOOO !!!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ktora ciekawa to zapraszam do mojego albumu do obejrzenia nowych pazurkow dzis od rana stworzonych
tym razem zimowe i mega naturalne jak na mnie- to w odpowiedzi chyba kitce czy kiedykolwiek nosze naturalniejsze frenczyska

wczoraj spedzilam super dzien z tz, mama i dziadkiem i dostalam juz prezenty mikolajowe
bardzo ładne a to brokat jest??

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a prosze bardzo
u mnie taka tradycja jest w domu, ze na mikolaja daje sie mniejsze prezenty a pod choinke wieksze
wiec od mamy:


przy czym kolczyki z nia wybieralam i plaszczyk tez- po prostu zabrala mnie i sis na zakupy plaszczyk ma fantastyczny kroj- a la lady gaga- taki wielki kaptur ukladajacy sie jak na gwiezdzie hollywoodu kolor malinowo-czerwony neonowy. sama wybralam i mierzylam.

a z bajerkow- to biedrona-skarbona i w srodku papierkowy bonus swiateczny , mikolaj w kwadratowej szklanej kuli z brokacikami- podstawka na dlugopisy, kalendarzyk na 2012 do damskiej torebki.

a od dziadka- sniegowce do latania na zakupy z psem lub na spacerki z psem:

Załącznik 4363096

choc mam teraz watpliwosc czy te sniegowce mi sie w tym roku przydadza
niemniej wczorajszy dzien byl cudowny, uwielbiam atmosfere swiateczna w moim domku a po prostu na mikolaja nie bedziemy sie widziec to teraz byly prezenty.
płaszczyk super chciałabym taki nude
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:03
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora