Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-11, 18:17   #2329
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
A w dodatku czasami przyczyna jest wewnątrz, czyli, hormony, stres itp. to mnie najbardziej demotywuje

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



Ten krem to chyba nie jest zbyt dobry w przypadku gdy mamy skłonność do stefanów (), jak na moją skromną wiedzę
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
może krem Ci szkodzi? Ja po Ziaji tygodniami sie leczyłam a robiłam podchody do wielu kremów, jedynie z serii AZS krem na noc i jakiś z Lipidowej mnie nie zapchał a reszta to masakra no i przede wszystkim przyczyna wewnętrzna. Mi pomaga właśnie dieta i suplementacja bo hormony mam w porządku jak się okazało
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ingran
- no i dziwisz się, że masz taką cerę, Ziaji mówimy nie
Kurczę, a takie fajne recenzje i w sumie zawsze używam Ziaji takiej lub innej, chyba trzeba będzie się pożegnać miałam jeszcze chrapkę na ten 50+ z ceramidami no ale póki co skupię się na diecie. Jakbym teraz odstawiła krem to zostałabym bez niczego a u mnie strasznie łatwo o przesusz i dodatkowe zmarchy pod oczami :/ co do suplementacji to na razie faszeruję się witaminą C, co jeszcze możecie polecić...?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora