Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-11, 22:23   #867
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
no więc już jestem po jednej deko, teraz siedzę z drugą partią na głowie, postaram się dłużej potrzymać

2 pierwsze zdjęcia to mój kolor przed zabiegiem, takie prawie czarny z czerwoną poświatą na górze. Przez 4 lata włosy były farbowane na ciemny brąz Palette, może ze 2 razy na czarno i ostatnio Voila jakiś brąz i stąd ta czerwona poświata
Kolor zszedł w miarę dobrze, końce trochę ciemniejsze, ale to chyba normalka. W każdym razie po czerni nic nie zostało. W rzeczywistości kolor trochę jaśniejszy niż na zdjęciach, ale rudawy (mogłam sie spodziewać po brązie)

gdyby po 3 nałożeniu było bardzo rudo i okropnie to w zapasie czeka Goldwell 7SB, ale póki co mam zamiar pochodzić trochę w tym rudzielcu


a no i na moje kudełki zużyłam póki co jeden zestaw Chantal Colorpeel i trochę drugiego, zostało mi jeszcze na 3 aplikację. Na allegro za 2 zestawy z przesyłką pobraniową wyszło 70zeta


już jestem po drugim zabiegu i trzeci sobie dzisiaj daruję, bo już mi sie spać chce...
taka ruda to jeszcze w życiu nie byłam :P

spód mi super wzięło, odrosty są już MOJEGO koloru, nie mają jakiejś złotawej/czerwonawej poświaty, na górze są prawie jednolite rude (końce trochę ciemniejsze, ale wyglądają naturalnie, jak od słońca rozjaśnione)

co do zapachu to przy pierwszym nałożeniu jakoś mi nie przeszkadzał, a na włosach po wysuszeniu nie czułam prawie nic, za to teraz już trochę śmierdzi, ale da się wytrzymać

ostatnie foto to moje włosy po 2 deko, ciekawe ile ściemnieją

jak dostanę następną wypłatę to powtórzę wszystko i mam nadzieję, ze rudego już niedużo zostanie
ale ladny rownomierny ten rudy Ci wyszedl
spokojnie mozesz w takim pochodzic

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robię sobie dekoloryzację produktem Chantal z koloru jasny brąz (poziom 6) w poniedziałek i mam takie pytanka:
- w ulotce jest napisane, by po dekoloryzacji umyć włosy szamponem o neutralnym pH. Ale jeśli zabieg powtarzam np. trzykrotnie to czy po każdym zmyciu dekoloryzatora myję szamponem czy wystarczy, że dopiero po trzecim nałożeniu umyję szamponem a wcześniej będę spłukiwać po prostu wodą ?
- marzę, żeby zostać blondynką, słyszałam jednak, że jeśli od razu po dekoloryzacji nałoży się farbę należy trzymać ją max. 10minut bo od razu ciemnieje, czy to tyczy się również farb rozjaśniających (wellaton 12/0) ? Czy akurat taką farbę mam trzymać przepisowe bodajże 50minut ?
- odnośnie jeszcze tej farby -> ona ma wodę 9% czy 12% ? Tzn. na opakowaniu utleniacza jest napisane 9%, ale ona jest niby superrozjaśniająca więc to nie za mało ? Wybaczcie być może głupie pytania, ale mam zerowe doświadczenie z blondami

Błagam, błagam, BŁAGAM Was bardzo o pomoc, trzeci raz już tu pytam i nie mogę uzyskać odpowiedzi, może tym razem się uda.
po kazdym deko myjesz i suszysz wlosy z tego co wiem
najlepiej zawsze myc szamponem o neutranym ph bo to dobre dla skalpu( lub lekko kwasny)
9 to juz b mocna woda w polaczeniu z farba rozjasniajaca potrafi nawet popalic wloski
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora