Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-28, 22:23   #395
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Zwątpienie minerałowe

Dziewczyny powyżej - to, że dotychczas jakiś kosmetyk nie wywoływal podrażnień nie oznacza, że nie zaczął ich wywoływać. Co do "niespodzianek" po przejściu na minerały, to zdarza się czasem taka reakcja. gdy ja zaczynałam, pisała o tym Vril.

Anchesenpaaton - nie znam kremów, o których piszesz ani Pixie, ale atopowe zmiany może wywoływać wiele bardzo rznych rzeczy (nie tylko kosmetyków, jak zauważasz, może to być jedzenie, czy cokolwiek w Twoim otoczeniu). Kiedyś sama podejrzewałam minerały, a winowajcą okazał się... krem na celulitis (używany na nogach, a zmiany wychodziły mi na powiekach...). Ponadto mnie i jeszcze jednej znanej mi osobie z AZS "Biały jeleń" wywołał istną masakrę na twarzach. Jak wynika z wizażowego wątku nie byliśmy odosobnionymi przypadkami. W moim przypadku pomogła całkowita rezygnacja z mydeł zawierających tłuszcz zwierzęcy (potem w przypadku tej drugiej osoby zresztą też).
Z peelingami lepiej uważać, jeśli masz na twarzy zmiany, mikrofibry nie używałam, ale skoro ona też peelinguje - wydaje mi się, że też lepiej się powstrzymać w czasie, gdy ma się zmiany atopowe aż się zagoją i skóra będzie "uspokojona".
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując