Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-03, 19:41   #255
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
na Starowiślnej duzo produktow Catrice jest w slojach wyprzedazowych ( nienawidze tych sloikow, jak duzo tam napchaja to nic nie mozna wyciagnac i jak czlowiek sobie obejrzec wszystkiego nie idzie) tzn mnostwo kredek, lakiery (nawet z Wonderlandowej limitki), szminki (nawet kilka AM i z kosmicznej limitki) i nawet paletka Londyn i tusze do rzes tez chyba byly

brak miotaczy z nowej limitki, brak panciowych pudrow, lakierow sporo, blyszczykow tez
Dlaczego u mnie ostatnio nie byo ani słoików ani koszyczków "wprzedażowych"??? jak to w ogóle możliwe?

"pańciowy puder"dobre to...

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Lista swatchy wycofywanych lakierów http://lacquediction.blogspot.com/20...lacke-die.html
O dzięki Ci kobieto

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Wy się tak śmiejecie z opisu naklejki 'pudru z pańcią', że przetłumaczyli jako 'transparentny rozświetlający puder w kamieniu' a ja drugi raz wpakowałam palca w tester w innej DN, rozprowadziłam na drugiej ręce i rzeczywiście jest matujący, ale wystawiając rękę na słońce widać drobinki!
Bez światła nie rzucają się w ogóle w oczy Powiedziałabym, że nie są to mikrodrobinki tylko nanodrobinki
U mnie pudru już nie było nawet wyskubali tester....masakra jakaś. Ale napaliłam się na tą panią ;-), ale że drobinki on ma?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora