Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - niby zadbana, a jednak nie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-18, 20:27   #2
201611090905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 483
Dot.: niby zadbana, a jednak nie.

Cytat:
Napisane przez ania_na_uniwersytecie Pokaż wiadomość
Witam, może niektórym z Was mój "problem" wyda się błahy, ale mam nadzieje, że spotkam się ze zrozumieniem i dobrymi radami - w końcu po to jest to forum. Mam 22 lata i ogromne problemy z pielęgnacją. Nie mówię, tutaj o podstawach - tzn. oczywiście kąpię się codziennie, myję włosy, golę się itp. Mam mnóstwo kosmetyków do pięlęgnacji i makijażu: balsamy, toniki, peelingi, toniki, kremy, pomadki, lakiery do paznokci itp., jednak tak naprawdę nie czuję się zadbaną kobietą - moim ogromnym problemem jest obgryzanie paznokci, WYCISKANIE PRYSZCZY (nawet tych nieistniejących - szczególnie w momentach stresu moja twarz wygląda tragicznie), kilka kilo nadwagi. Na cóż mi te wszystkie piękne kosmetyki do makijażu, kiedy straszę ludzi powyciskaną twarzą, której nie zatuszuje najlepszy podkład, straszę poobgryzanymi paznokciami, które wyglądają tragicznie, straszę niewyregulowanymi brwiami. Kilka kilo też by się przydało zrzucić. Pozbyć się cellulitu Dajcie mi motywację do walki, ochrzańcie, mówcie czy udało Wam sie też wygrać z czymś takim, cokolwiek.
obgryzanie paznokci : próbowałaś używać specjalnego lakieru/płynu, który ma gorzki smak ? Nie działa na każdego,ale warto spróbować, do kupienia w aptece.
pryszcze: sama dobrze wiesz,że Ci to szkodzi,więc wystarczy trochę samozaparcia aby przestać. Jeśli masz mocny trądzik to zapisz się do dermatologa.
brwi: udaj się raz do kosmetyczki, która nada im odpowiedni kształt, później możesz je już regulować sama
zbędne kilogramy: regularne ćwiczenia, zdrowe odżywianie.
201611090905 jest offline Zgłoś do moderatora