Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - niby zadbana, a jednak nie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-19, 01:59   #4
martyna264
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: niby zadbana, a jednak nie.

Z obgryzaniem paznokci miałam taki sam problem, w końcu powiedziałam sobie dość, samozaparcie pozwoliło mi przestać, być może Tobie się też to uda wystarczy uwierzyć. Co do wyciskania pryszczy to tak jak koleżanki wyżej. Może pomoc dermatologa właśnie będzie odpowiednim krokiem, a żeby ich nie wyciskać być może też potrzeba siły wewnętrznej żeby przestać je wyciskać.
Co do celulitu, po prostu może jest spowodowane brakiem ruchu, może warto czasem pobiegać, porobić jakieś ćwiczenia, może dodatkowo zastosować jakieś dodatkowe balsamy. Sama mam 18 lat i staram się jak najwięcej uprawiać sport. Kupiłam buty do biegania. Zakładam słuchawki na uszy słucham muzyki i biegam po parku, mimo że nie mam problemów z nadwagą. Może to być dla Ciebie dodatkowa motywacja, jeśli ja mogę to czemu Ty nie możesz?
Co do nadwagi może właśnie te ćwiczenia, bieganie, a przede wszystkim dieta, zdrowe odżywienia wzbogacone przede wszystkim w owoce, warzywa, unikanie tłuszczów.
Musisz w to uwierzyć, że dasz radę. Będzie dobrze. Ja w Ciebie wierzę. Powodzenia
martyna264 jest offline Zgłoś do moderatora