Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-25, 19:09   #4682
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jeśli ZT to Złote Tarasy to chyba byłaś jakoś niedługo po mnie, bo jak ja byłam, to jeszcze mieli GaT Było sporo fajnych kolorów, ale jeśli był fajny i dla mnie, to już go miałam w kolekcji Typu Patisserie, Sweetie, GaT właśnie, See Sheer. Ja wzięłam w końcu Twig, bo jakoś zawsze łypałam na nią okiem, ale zawsze było coś innego do kupienia, więc teraz była dobra okazja, żeby w końcu ją capnąć Inne kolory kompletnie nie moje (Saint Germain, Myth, Verve itd).
Twig jest całkiem ładna, ale zbyt brązowa dla mnie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja miałam CYY i się pozbyłam, bo była jednak dla mnie zbyt zimna (choć ja tylko w zimnych odcieniach wyglądam dobrze ), za to w Pink Pigeon - podobnie jak Ty - wyglądam dużo lepiej, choć i tak rzadko używam - nie mam kiedy, bo nie chce mi przejść faza na czerwienie .

Jeśli szukasz ciemniejszego, intensywnego fioletu, a w Heroine niezbyt dobrze się czujesz, to jednak polecałabym Ci spróbować Violettę. Ona nie jest zgaszona i ładnie ożywia twarz.
No to z CYY i PP mamy tak samo

Violetty spróbuję Jakoś nigdy nie pomyślałam, żeby ją sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no to jakiś straszny tępak z tej Candy YY
Z mojej też
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzis w GK mi powiedzieli, ze Macnificent Me ma byc na 100% dostepna od 1.10. No ciekawe...
Zawsze są od 1-go Czasem tylko czegoś brak, jak Great Dame w HD

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie, że dali większy wybór pomadek tym razem, ale z drugiej strony odbyło się to na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy" (każdej pomadki była tylko jedna sztuka), więc gorzej dla osób, które mogą przyjść do salonu dopiero po pracy. Jak były do wyboru 3, było ich więcej, więc każdy mógł się załapać. No ale coś za coś
O, to nawet nie wiedziałam, że tak było. Ja dziś byłam przed 11, bo akurat tak mi dziś pasowało. Wolałabym nie trafić na moment, gdzie zostaną same brązy i pomarańcze
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Z tymi pomadkami to nigdy sie wszystkim nie dogodzi A moim zdaniem MAC bardzo sie postaral. Rok temu, kiedy byla podobna promocja, pamietam ze bardzo chcialam gratisowa pomadke (a do wyboru byly tylko 3) i musialam wtedy duzo rzeczy kupic, prog to bylo chyba 250-300 zl.
Chyba 250zł Teraz się zdziwiłam, że "tylko" 150zł chcą
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sorry, Laski. Mnie w MAC poinformowali w niedzielę o kolorkach promocyjnych, a tu niestety, losowanie
Mnie wczoraj mówili o losowaniu Jednak udało się przekonać kierownika (Pana Wojtka?), żeby wystawić wszystkie szminki do wyboru - i całe szczęście Podobno to ustalali na szybko z innymi salonami Maca.
Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Nikt nie wie?
Ja nie mam Maca w D. u siebie
neath jest offline Zgłoś do moderatora