Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:34   #2202
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez justyna700 Pokaż wiadomość
Witam wczoraj zakupiłam krem LICHTENA niestety w składzie wypatrzyłam chamomilla recutita to chyba rumianek mam uczulenie?W ogóle mam prośbe ,żeby ktoś pomógł mi się dowiedzieć czegoś o tym kremie.Jeszcze jedno jest to krem do cery wrażliwej,
oto skład:
Aqua, PEG-8 Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, Isostearyl Isostearate,Octyl Methoxycinnamate, Paraffinum Liquidum, Butyrospermum parkii, ButylMethoxydibenzoylmeth ane, Sorbityl Furfural (AR-GB 11°), Tocopherol, Chamomillarecutita, Prunus armeniaca, Glycyrrhetinic Acid, Bisabolol, Beta-Sitosterol,
Allantoin, Glycerin, Phospholipids, Sodium Lactate, Tea-Lactate, Serine, LacticAcid, Urea, Sorbitol, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl
Aminopropylglycine, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben,Ethylparabe n,Propylparaben, Buthylparaben, Sodium Dehydroacetate, Disodium EDTA, Ascorbyl
Palmitate, Parfum.
Tak, jest tu rumianek

Krem bedzie tłusty. Nie wiem jak Twoja cera reaguje na trójglicerydy, ale zazwyczaj wrazliwcy je tolerują (choć nie wszyscy of kors). Z takich "cięższych" emolientow, oprocz wpsomnianych trójglicerydow mamy tu jeszcz eparafine i maslo shea - niektorzy juz by nie zniesli takiego połączenia. O, i gliceryna i fosfolipidy

Ogolnie krem bardzo ciekawy, ale zdecydowanie dla osob dobrze tolerujacych rumianek i kosmiczną ilosc tłustych emolientów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora