Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-08, 09:13   #138
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gruby Lui tez podobaja mi sie twoje zakupy. Wydaje mi sie tylko ze ten krem troche drogi jak na stosunek ceny do ilosci. No chyba ze sie myle...

Hey nie obrazaj sie na nich - wysylaj maile do skutku. Ja tam nie wierze w ich cudownosc bo zlewaja generalnie maile albo wysylaja szablon. Traktuje ta strone jakos bez emocji - fajna bo duzy asortyment i przystepne ceny. Niemniej sodowa napewno uderzyla kiedy sie rozrosli. Generalnie ich duza wada jest zlewanie komunikacji z klientem. Ja tam kupuje odkad moj portfel sie cieszy i nie mialam zadnego problemu. Napewno monitorowalabym ich zachowanie i dalsze akcje. W dobie kryzysu sa fajnym rozwiazaniem, zobaczy sie jednak jak bedzie ma dluzsza mete. Jak tam wogole twoja praca dyplomowa, hmm?

Mr Martinus- witamy rodzynka wsrod nas. Moj maz tez mial problemy ze skora glowy dlatego wlasnie zainteresowalam sie naturalnymi kosmetyksmi. Nie mige znalesc mu jednak skutecznego naturalnego dezodorantu i zelu go golenia. Kupilam jakies lokalnie ale nie jest zadowolony. Polecisz cos? Co do mydel to tez mam jedno z Nubian ale jeszcze nie uzywalam. Narazie uzywam 'czarne' z Giovanni i jestem zachwycona.

Jaglanka jestem upierdliwa z tymi kubeczkami ale znalazlam jeszcze fajniejsze z firmy meLuna w Niemczech. Kubeczki sa po 13 euro a sla wszedzie. Do Polski i UK to wyjdzie kolo 6 euro za przesylke. Pisze o nich dlatego ze maja bardziej wyrazny brzeg i rozne rodzaje 'uchwytow' m.in. Kuleczka i uszko co jest ponoc bardziej wygodne. No i wystepuja w roznych kolorach! Co ty na to?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując