Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-23, 21:00   #34
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Naturalne rozjaśnianie włosów

Magda napisał(a):
> Margolcia - kurcze.... aż nie mogę uwierzyć. Myślę, że efekt działania sprayu zależy od włosa - czy farbowany był wcześniej np itp.

Właśnie nigdy nie farbowałam włosów. A teraz odrosty widać - i w sumie nie wiem co robić. Używać tego dalej (żeby je też rozjaśnić), czy przestać (włosy zdecydowanie są za tym rozwiązaniem)

> Wspomniana koleżanka ma piękne, błyszczące włosy. Ja np używam szmponów, odżywek i maseczek odżywczych z tej serii, są pierwsza klasa i naprawdę godne polecenia. Używam długo i będę ich używać.

Może to jest rozwiązanie - na pewno są delikatniejsze.

> Ale spray to ryzyko - fakt nigdy nie wiesz jak wyjdzie - ja się nie odważyłam, bo mam farbowane włosy i po prostu nie wiem, co by wyszlo.
> A tak w nawiązaniu do tego Naturalnego rozjaśniania - producent deklaruje, że kosmetyki SoBlonde mają wyciągi z rumianku, soi itp, dlatego są w pewnym sensie naturalne...

Spray ma "delikatną formułę peroxydową" - jak na mój gust (ale się na tym nie znam), to to ma coś wspólnego z wodą utlenioną.

> Powodzenia życzę i trzymaj się!

Wystawię przedziałek w lecie na słoneczko, może się jakoś kolorki wyrównają...

W każdym razie dziewczynom ten spray odradzam, chyba że chcą zafundować sobie odrosty i zniszczyć włoski. Ale szampony rzeczywiście mogą być lepsze.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując