Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 17:21   #375
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Pangę odradzam

Wiem, że jest smaczna ale niestety jest bardzo niezdrowa. Importowana do Polski panga jest faszerowana antybiotykami.

Odradzam również jedzenie na własną rękę ryby maślanej. Jest to bardzo smaczna ale jednocześnie ciężkostrawna ryba i osoby z wrażliwymi żołądkami mogą mieć po niej spore problemy. Dlatego na początku warto spróbować mały kawałek ryby

Ja mogę polecić tradycyjnie: łosoś, karp, morszczuka, mintaj, kergulena, dorsz, śledź, karaś, płoć, okoń. Z droższych ryb: sola, szczupak, sum, sandacz, halibut.

Z przetworów rybnych polecam japońskie przekąski w postaci surimi oraz tuńczyka i makrelę.

No i owoce morza


BTW: ja jem ryby niemal codziennie i moja cera jest bardzo gładka "Niespodzianki" wyskakują jedynie przed okresem. Więc jakieś powiązanie faktycznie istnieje chociaż najzdrowiej byłoby jeść ryby morskie, bo (o ile mnie pamięć nie myli) mają najwięcej nnkt.
nie wiedzialam ze panga niezdrowa!!

tez uwielbiam ryby i owoce morza, ale zdecydowanie jem ich za malo nowy rok, wiec postanowienia: w tym roku postaram sie jesc duzo wiecej ryb!! zwlaszcza ze, jak pokazuje Twoj przyklad, super dzialaja na cere
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując