Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jednolita cera?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 11:41   #29
turquoiseee
Przyczajenie
 
Avatar turquoiseee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Jednolity kolor skóry na twarzy..

Witam.
Wiem, ze bylo juz duzo takich tematow, ale nie znalazlam dla siebie nic ciekawego. No wiec mam problem z przebarwieniami na twarzy... nie da sie ich dobrze zamakowac podkladami itd. Chcialabym sie ich w koncu pozbyc :/ Pogorszylam sobie sprawe jeszcze bardziej bo wyczytalam na jednym forum o wybielaniu woda utleniona... Mam teraz wielka biala plame kolo policzka, na nosie i w kacikach ust [o to juz sie nie pytam bo pewnie nie zniknie]. Do rzeczy.. Na policzkach mialam czerwone plamy - jakies uczulenie, bylam u dermatologa i przepisal mi jakas masc wybielajaca. Jest dzisiaj troche lepiej ale wokol tycz [juz rozowyh] przebarwien mam biale obwodki :/. Broda jest tez takiego bardzo jasnego koloru, ale po bokach ma kolor szary. Nad ustami i kolo nosa tez [od zawsze]. Po bokach twarzy [przed uszami] ma kolor szaro-brazowy. Nos jest jasny, ale po bokach brazowy. Nie chce mi sie juz wybielac.. W tych wszystkich szarych miejscach uzywalam jakis czas tego kremu od dermtologa. Troche sie rozjasnilo, ale stopniowo iprzez to mam plamy. A po za tym trwa to strasznie dlugo. O opalaniu nie ma mowy ani zadnych kremach opalajacych. Da sie cos z tym w koncu zrobic..? Dodam ze mam 16 lat.
turquoiseee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując