Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle malarskie = pędzle do makijażu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-03, 22:40   #15
lu in
Przyczajenie
 
Avatar lu in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Pędzle malarskie = pędzle do makijażu?

Cytat:
Ewentualnie okrągłe pędzle syntetyczne - ale nie wiem jak na syntetykach by się wam cięń trzymał
Osobiście używam wyłącznie syntetycznych pędzli do makijażu, cień trzyma się na nich dobrze a po użyciu łatwo się wytrzepuje i pierze, nie rozumiem obaw Są bardzo miłe, miękkie i wygodne. Do malowania obrazów również używam pędzli syntetycznych, które są nie mniej miłe, miękkie i wygodne. Jednego z nich używałam do korektora, zanim sprawiłam sobie "prawdziwy" i sprawdził się dość nieźle. W sensie, pędzle malarskie naturalne i syntetyczne są miękkie i nie podrapią (jeśli ktoś nie wpadnie na pomysł, by użyć szczeciniaków ), ale to czym się różnią, to przede wszystkich kształt - pędzle kosmetyczne mają inaczej ukształtowane końcówki i lepiej się nadają do tego, do czego zostały stworzone. Ale jeśli chodzi o to, czy pędzlem malarskim można zrobić sobie krzywdę, to - jeśli nie był wcześniej maczany w farbie - imo raczej nie
lu in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując