Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 23:05   #3436
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny, stosowałyście Brevoksyl? Ja w zeszłym roku cały czas używałam AD, niby pomagał, ale raczej powoli i mało spektakularnie. Ze 3 tygodnie temu mając cerę w stanie rozpaczliwym gdzieś natknęłam się na Brevoksyl i własciwie widziałam różnicę już po 3 dniach stosowania! Bardzo zwęziły mi się pory, zniknęły najbardziej paskudne niespodzianki, a także wreszcie przestały się rozsiewać, do tego mam wrażenie, ze szybciej i bezbliznowo się goją. To krótki czas, ale rzeczywiście widać zmianę. A do tego (jestem naczynkowcem) nie podrażnia mnie, a wręcz skóra jest w ładnym , zdrowym kolorze. No niestety coś za coś- przesusza strasznie - to fakt. Muszę bez przerwy wklepywać spore ilości kremu z mocznikiem (teraz mam krem Balea z mocznikiem 5%, pod oczy, ale stosuję na całą twarz).
Właściwie to ostatecznie podsumuję ten specyfik za jakiś czas, ale naprawde już teraz widzę sporą różnice między nim a AD. No i B. zdecydowanie wygrywa cenowo
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora