Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 20:11   #3445
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez MadziaK117 Pokaż wiadomość
niczka87 - nie używam filtrów, lecz unikam słońca i chodzę z makijażem na twarzy. Wiem że "unikanie słońca" może brzmieć nie do końca wiarygodnie, ale naprawdę jestem bladziutka i nic a nic nie opaliłam się w ostatnim czasie.

A czy one robią się nowe czy się odnawiają... Wygląda to tak, że po trądziku mam przebarwienie które było bardzo wyraźnie, w kształcie linii ciągłej. Później zauważyłam, że blednie, i nie przypomina już linii ciągłej lecz zbiór plamek. A teraz znów widzę ciągłość i nabrało ostrości, kształt jest dokładnie taki sam jak wcześniej.
To nie wiem ocb z tymi przebarwieniami, ale dziwne to, że odnawiają się skoro zvbledły, wręcz niewiarygodne trochę.

Unikanie słońca nic nie da bo promieniowanie jest cały czas, nawet gdy słońca nie ma. Zacznij stosować filtry, żeby chronić skórę. Naskórek się złuszcza i skóra jest cienka, więc ryzyko przebarwień bardzo duże. Poczytaj wątki o filtrach, kwasach. Ciągle się to wałkuje - filtry przy kwasach i retinoidach.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora