Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja przegrody międzypośladkowej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-19, 08:01   #10
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: depilacja przegrody międzypośladkowej

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
No ja niestety odczuwam, jakkolwiek bym się nie depilowała, i cokolwiek bym też nie robiła to włoski bardzo mi wrastają
No cóż... Nie wiem jaką pastą miałaś wykonaną depilację...? Niestety widzę czasem w internecie ogłoszenie o depilacji pastą, którą się zrywa paskami, widzę też informacje, że są pasty, które zrywa się pod włos a to wogóle wbrew idei depilacji cukrowej.
O Twoich doświadczeniach trudno jest mi się wypowiadać, natomiast widzę jak reagują moje klientki i również te u których wczesniej takie niefajne stany na skórze występowały. Ostatnio np. miałam klientkę, która do tej pory tylko woskiem miała usuwaną całą partię intymną... przyjechałą do Polski i szukałą miejsca gdzie mogłaby to zrobić a przy okazji nawinęła się pasta cukrowa No więc przyszła i stwierdziła, że spróbuje Po zabiegu powiedziała, że po woskowaniu nigdy nie była tak gładziutka i że zawsze po depilacji woskiem ma podrażnioną, mocno zaczerwienioną skórę a tutaj położyłąm Jej na chwilkę gazik z zimną wodą i za chwilkę skórka była ok Tak więc słuchałam uważnie tego co moje klientki mówią i wychodzi mi, że w Ich porównaniu wosk to nie to co pasta cukrowa
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując