Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - noir
Wątek: noir
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 09:44   #46
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Question Dot.: noir

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że krytykujesz i patrzysz "spode łba" na ludzi, którzy według kretyńskich hollywoodzkich kanonów, nie mieszczą się w standardzie pojmowanego piękna. Wszelkie blizny i krzywizny, przegrana walka z wągrami bądź trądzikiem, czy nadwagą jest dla Ciebie "fuj" i "ble". Cóż, gratuluję podejścia do życia i ludzi oraz ekstremalnej pewności siebie.

Co do makijażu - Cyprianko wyglądałaś ślicznie, ten makijaż idealnie pasuje do kreacji, którą miałaś na sobie.

Nastepna...echhh...

Nie znasz mnie, wiec mnie nie oceniaj. Jaka nadwaga? Jakie blizny i krzywizny? Masz duza i bardzo bujna fantazje. Ktos Cie chyba kiedys skrzywdzil... Ale takie glupie komentarze mozesz pisac sobie na liscikach do kolezanek z lawki, ale mnie nie masz prawa obrazac! Bardzo powierzchowna z Ciebie osoba. Nie znasz mnie, a rzucasz takimi textami...

Nigdy nie ocenialam nikogo wg jakichkolwiek kanonow... Piekno to pojecie wzgledne, dla kazdego znaczy co innego I czemu nikt nie dostrzega tego, co napisalam na plus?

Tak samo jestem krytyczna wobec siebie ( nawet bardziej ), nizeli wobec innych. I nic Ci do mnie i mojego swiatopogladu BO MNIE WCALE NIE ZNASZ!
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując