Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 14:51   #47
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No nie wierzę, ledwo odpisałam na wasze poprzednie posty a tu kolejne mam do nadrabiania
Wieczorem wpadnie Kylie z

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Żałuję że nie mam aparatu żadnego, bo takie piękne loczki mi się skręciły po myciu że masakra Pokazałabym Wam a tak nie mam jak
Szkoda...
Cytat:
Truskawkowa muszę przyznać że jak narazie ta odżywka LAB25 spisuje się b. dobrze, włosy mam po niej mięciutkie, tylko odnoszę wrażenie że są trochę mniej odbite od nasady, tzn. obciąża mi je trochę, ale da się wytrzymać
Mimo wszystko jednak na moich włosach najlepiej sprawdzała się elseve total repair extreme i do niej wrócę
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Cytat:
ale piękne
Dzięks



Cytat:
A ja zazdroszczę długości zarówno truskawkowej, bunny, Tobie, czeko, kylie i innym dziewczynom Moje maleństwa sięgają łopatek a marzy mi się coś pomiędzy talią a zapięciem stanika właśnie
Zleci, zobaczysz


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pokaż się po
Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg venitarr.jpg (111,6 KB, 127 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-05 o 14:54
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując